Η Εταιρία Gaiolithos μέσα απο την πολυετή παρουσία της στην αγορά των ειδών που αφορούν τη δόμηση βασίζει την εξέλιξη της στην ικανοποίηση των αναγκών των πελατών της. Με προοδευτική αντίληψη για τις τρέχουσες εξελίξεις προχωράει στο χρόνο με βασικό στόχο, να παραμένει μια αξιόπιστη σταθερά για τους συνεργάτες της.
Ιστορικό.
Η εταιρία λειτούργησε με σημερινή της μορφή το 2005 στις ιδιόκτητες εγκαταστάσεις της στο 17χλμ Θεσ/νίκης Καβάλας. Στόχος της να δημιουργήσει τη βάση από την οποία θα μπορεί να εξυπηρετεί το δίκτυο της ανά την Ελλάδα. Πάνω στο βήμα αυτό εξελίξαμε πρότυπη παραγωγή των μεταλλικών καπέλων καθώς επίσης την παραγωγή και επεξεργασία φυσικών βότσαλων κήπου, παραγωγή ειδών barbeque κ.α.
Στον ίδιο χώρο δημιουργήσαμε ένα πάρκο δειγματισμού όλων των ειδών πέτρας, αποθηκών αλλά και χώρων γραφείων.
Στη συνέχεια το 2011 η Εταιρία Gaiolithos μεταφέρει μέρος των εργασιών της στην Αθήνα. Ανοίγει και νέο υποκατάστημα στην περιοχή του Κορωπίου. Ο στόχος παραμένει η εξυπηρέτηση όπως και η καλύτερη κάλυψη και επαφή με όλους τους πελάτες στη Νότια Ελλάδα.
Προβλέποντας τις ανάγκες της αγοράς η εταιρία εισάγει το 2012 μια νέα σειρά προϊόντων την Gaiotherm δημιουργώντας έτσι μια πλήρη γκάμα για τις ανάγκες της ενεργειακής θέρμανσης.
Η εξέλιξη είναι συνεχής και στόχος είναι κάθε σεζόν η εταιρεία να αναβαθμίζει τις υπηρεσίες και τα προϊόντα της.
Για τηλεφωνική επικοινωνία μαζί μας είτε για οδηγίες για να έρθετε σε κάποιο απο τα καταστήματα μας πατήστε εδώ. Στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε!